Apartament 1+1 te Kompleksi Delijorgji ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Jepet me qira Apartament 1+1 te Kompleksi Delijorgji
Apartamenti ndodhet ne katin e pare banim dhe organizohet ne sallon ndenje bashke me ambientin e gatimit, nje dhome gjumi, nje ballkon,
nje tualet.Apartamenti eshte i banuar vetek 5 muaj.
Ofrohet mundesi parkimi me cmim extra.

Per vizite ne prone na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

69 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Rented

Website Views:

182

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Kompleksi Delijorgji, Kompleksi Delijorgji

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin