RESIDENCA KODRA E DIELLIT 2, SHITET DUPLEX 2+1 - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet duplex 2+1+2 ne Residencen Kodra e Diellit 2.
Dupleksi eshte i mire organizuar ne katin e pare ne nje dhome ndenje me hapesire te bollshme dhe me fasade xhami gje qe mundeson driten natyrale dhe nje tualet.Ne katin e dyte ndodhen dy dhoma gjumi dhe nje tualet tjeter. Ka nje siperfaqe prej 107.1siperfaqje neto m2 . Eshte i orientuar nga lindja, duke bere keshtu te mundur qe apartamenti te kete ndricim natyral ne pjesen me vitale te dites. Panorama e gjelber, ajri i paster dhe qetesia mundesojne jeten cilesore ne kete apartament. Per me shume informacion si dhe per nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

126 m2

Sip. e brendshme:

126 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

2

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Sold

Website Views:

259

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rezidenca Kodra e Diellit 2, Kodra e Diellit Residence

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin