LIQENI I THATE, SHITET APARTAMENT 2+1+2 - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet Apartament 2+1 te Liqeni i Thatë.
Apartamenti me sipërfaqe 103m2, ndodhet në katin e 3-të të një pallati të ri me ashensor.
Ambienti organizohet nga salloni dhe kuzhina, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. Orientimi i apartamentit eshte Jug-Perendim.
Apartamenti shitet totalisht i arreduar ne menyre cilesore.
Disponon Dokumentacion të Rregullt Hipotekor.
Zona ku ndodhet është mjaft e kerkuar, me shumë facilitete si supermarkete, institucione arsimore, bankare etj.
Për më shumë informacion, ju lutem të na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

103 m2

Sip. e brendshme:

94 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

3

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Sold

Website Views:

269

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Eduard Mano, Liqeni i Thatë

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin