VILE TE LIQENI I FARKES! - Century 21 Albania
Përshkrim

Vilë te Liqeni i Farkes në shitje!

Vila 2-katëshe është në fazë ndërtimi dhe ndodhet në kompleksin më të ri ne zonën e Liqenit te Farkës. E vendosur në një parcelë me sipërfaqe totale prej 331 m2, vila është e organizuar:

- Kati 0: sipërfaqe 92 m2, 1 sallon bashkë me këndin e gatimit, 1 studio, 1 tualet dhe 1 ambient teknik
- Kati 1: sipërfaqe 92 m2, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 verandë

Rolling Hills Liqeni ndodhet vetëm 5 minuta nga TEG dhe 10 minuta nga Bulevardi “Dëshmorët e Kombit”.

Jo vetëm një rezidencë banimi por një qendër e vërtetë komunitare me një arkitekturë të përzgjedhur që respekton natyrën.

Plazza me të gjitha shërbimet e nevojshme, hapësira të gjelbra dhe terrene sportive për një stil aktiv jetese.

Kompleksi ka akses të drejtpërdrejtë në ‘Lungolagon’ përgjatë Liqenit të Farkës, duke plotësuar më së miri jo vetëm të gjitha kërkesat e personave që kanë vendosur të bëjnë këtë zgjedhje për stilin e tyre të jetesës.

Suksesi i këtij projekti, shkuar përtej objektivave të përcaktuara do të vazhdojë të ofrojë opsione Premium për të gjithë ata që një jetesë të tillë e shikojnë si një investim për cilësi në jetën e tyre, të fëmijëve dhe familjarëve.

Për më shumë informacion na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

184 m2

Sip. e brendshme:

184 m2

Sip. Toke:

331 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

3

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

Villa

Statusi:

Under Construction

Availability:

Available

Website Views:

58

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Liqeni i Farkes, Farkë

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin