JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TE RRUGA E KOSOVAREVE!! - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri te mireadministruar me ashensor.
Ky apartament ka nje siperfaqe prej 47m2.

Organizohet ne nje sallon ndenjeje, nje ambient gatimi, nje dhome gjumi dhe nje tualet.
Ne perberjen e ketij apartamenti ndodhen dhe dy ballkone.

Apartamenti ka nje orientim nga lindja.

Ky apartament ofrohet totalisht e mobiluar.

Prona ndodhet ne nje nga komplekset me te mira te zones, shume prane liqenit te tiranes, cka e ben kete mundesi mjaft te mire per banim.
Apartamenti lirohet me date 1 shtator.

Per nje vizite ne kete prone apo me teper informacione ju lutem na kontaktoni tani!


Informacion
Sip. Totale:

47 m2

Sip. e brendshme:

47 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

6

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Rented

Website Views:

134

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Rruga e Kosovarëve

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin