JAPIM ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL NE DON BOSKO - Century 21 Albania
Përshkrim

Japim me qira ambient me siperfaqe 260 m2 ne rrugen Don Bosko. Ambienti ndodhet ne katin 0,shume prane rruges kryesore.
Ambienti eshte Open Space, 1 tualet, dhe nje ambient per zyra. Gjithashtu ka te shfrytezueshme dy poste parkimi para ambientit.
Ambienti ka afersisht 4 metra lartesi dhe disponon linje trefazore.
Cmimi 1500 euro/muaj bruto.
Per nje vizite ne prone ose per informacione me te detajuar ju lutem te na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

260 m2

Sip. e brendshme:

260 m2

Lloji:

Commercial

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

103

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Don Bosco

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin