SHITET AMBIENT KOMERCIAL TEK KOMUNA E PARISIT - Century 21 Albania
Përshkrim

Ambienti ndodhet ne katin 0, buze rruges kryesore tek Komuna e Parisit.
Zona ku ndodhet eshte shume e favorshme dhe me shume levizje.

-Siperfaqa e 67 m2
-E ndare aktualisht ne tre ambiente te dhena me qira

Per me shume informacion na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

67 m2

Sip. e brendshme:

67 m2

Lloji:

Commercial

Statusi:

Used

Availability:

Terhequr nga pronari

Website Views:

222

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Komuna e Parisit

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin