TIRANA'S ROCK , SHITET APARTAMENT 2+1 - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet Apartament 2+1+2 tek sheshi Skenderbej "Tirana's Rock "
Apartamenti me siperfaqe 163 m2, ndodhet ne katin e 11-te.
Apartamenti eshte i organizuar ne dhome ndenje dhe kuzhine, dy dhoma gjumi, dy 2 tualete dhe verande.
Orientimi i Apartamentit eshte Jug-Lindje, i cili mundeson ndricim natyral.
Per me teper detaje jeni te lutur te me kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

163 m2

Sip. e brendshme:

139 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

11

Lloji:

Apartment

Statusi:

Under Construction

Availability:

Sold

Website Views:

140

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Sheshi Skënderbej (Qendër)

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin