JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1+2 LUKSOZ TE "GARDEN REZIDENCE TURDIU"! - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne katin e nente te nje ndertimi te ri te mireadministruar.

Ky apartament ka nje siperfaqe totale prej 118m2.
Organizohet ne nje sallon ndenjeje, nje ambient gatimi, tre dhoma gjumi dhe dy tualete.
Ne perberjen e ketij apartamenti ndodhet dhe nje ballkon i madh.
Prona ka nje orientim Jug-Lindje, cka ofron ndricim natyral gjate dites.

Apartamenti ofrohet i investuar dhe i arreduar ne detaje.

Kompleksi ne te cilen ndodhet ky apartament permban te gjitha facilitetet per nje jetese mjaft komode.

Per nje vizite ne kete prona apo me teper informacione ju lutem na kontaktoni tani!


Informacion
Sip. Totale:

118 m2

Sip. e brendshme:

118 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

9

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Rented

Website Views:

163

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Ish Fusha e Aviacionit

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin