Apartament Luksoz 1+1+ post parkimi te Park Gate. - Century 21 Albania
Përshkrim

Japim me qira Apartament Luksoz 1+1+post parkimi te Park Gate!
Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte banim dhe organizohet ne sallon ndenje se bashku me ambientin e gatimit, nje dhome gjumi,nje tualet, koridor dhe ballkoni.
Eshte ne proces arredimi , i teri i ri dhe luksoz,me market me te mira dhe origjinale ne cdo detaj te arredimit.
Vendndodhja prane Parkut te Liqenit Artificial,godina luksoze dhe moderne, ( me kushte adminstrimi dhe survejimi optimale dhe kosto administrimi minimale ) apartamenti gjithashtu luksoz ofrojne cdo gje per nje jetese te qete e te shendetshme.
Ne cmim perfshihet edhe nje post parkimi.
Cmimi i apartamentit eshte neto dhe i pa negociueshem.
Disponibel pas dates 15 dhjetor.

Per vizite nga afer me kontaktoni !!!


Informacion
Sip. Totale:

84 m2

Sip. e brendshme:

84 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

6

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

231

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Park Gate, Rruga e Elbasanit

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin