SARANDE, SHESIM APARTAMENT 1+1 NE KOMPLEKSIN "OLD SARANDA RISING" ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Shesim apartament ne kompleksin me te ri "OLD SARANDA RISING" qe eshte ne zhvillim i ndodhur ne lagjien nr.4,vetem 200m larg nga vijes bregdetare.

Cfare e ben te vecante kete kompleks eshte arkitektura e dizenjuar,duke marr elemente karakteristik te Sarandes se vjeter duke e inkorporuar mese miri ne fasade, rruge me kalldrem, dyqanet dhe dritaret me iden e harqeve te dikurshme te cilat mundesojne dhe nje ndricim sa me te plote te ambjenteve te brendshme.

Ne rreth 19.000 m2 ndertim, do kete 132 apartamente , 160 poste parkimi nentoke dhe njesi commerciale.
Do jete nje investim i cili do zhvilloj edhe me shume zonen duke qene nje pike referimi si per banoret dhe turistet qe vizitojne qytetin.

Apartamenti qe disponojme eshte i ndodhur ne katin e 2 banim, i organizuar ne sallon ndenje, dhome gjumi, tualet dhe ballkon
Sip totale 76m2.

Ofrojme pagese te ndare me keste.
Per me shume jeni te lutur te me kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

76 m2

Sip. e brendshme:

66 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

2

Lloji:

Apartment

Statusi:

Under Construction

Availability:

Available

Website Views:

291

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Lagjia nr.4, Sarande

Qyteti: Sarandë


Kontakto Agjentin