JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TE "VASIL SHANTO"!! - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje ndertimi ekzistues te mirmbajtur.
Ky apartament ka nje siperfaqe prej 85m2.
Organizohet ne nje sallon ndenjeje, nje ambient gatimi, dy dhoma gjumi dhe nje tualet.
Ne perberjen e ketij apartamenti ndodhet dhe nje ballkon i madh.

Apartamenti ofrohet totalisht i arreduar.

Vendodhja e kesaj prone ofron te gjitha facilitetet per nje jetese mjaft komode.

Per nje vizite ne kete prone apo me teper informacione ju lutem na kontaktoni tani!!


Informacion
Sip. Totale:

85 m2

Sip. e brendshme:

85 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Kati:

4

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Rented

Website Views:

104

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Vasil Shanto

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin