Rr. Myslym Shyri, Jepet me Qira Apartament 1+1 - Century 21 Albania
Përshkrim

Rr. Myslym Shyri, Jepet me Qira Apartament 1+1.
Apartament me nje siperfaqe 80m2, ndodhet ne katin e 3-te , te nje pallati ekzistues. Ambjenti organizohet nga salloni, 1 dhome gjumi me garderobe, 1 tualet, dhe 1 ballkon .
Zona ku ndodhet apartamenti, eshte mjaft e preferuar, dhe me shume facilitete si supermarkete, institucione arsimore, bankare etj.
Per me shume informacion, ju lutem na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

80 m2

Sip. e brendshme:

69 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

3

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Rented

Website Views:

214

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Myslym Shyri, Myslym Shyri

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin