SHITET VILE NE SHKOZET! - Century 21 Albania
Përshkrim

Vila disponon 553m2 truall nga te cilat 186m2 ndertim per kat. Disponon ne total 2 salla ndenje me aneks kuzhine, 8 dhoma gjumi , 2 tualete, 3 ballkone dhe nje terrace. Disponon oborr te gjelberuar me agrume dhe pemishte dhe gjithashtu nje garazh te mbyllur me qepen. Disponon dokumentacion te rregullt dhe eshte e gatshme per shitje. Per me shume informacion apo nje vizite nga afer ju ftojme te kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

558 m2

Sip. e brendshme:

553 m2

Sip. Toke:

553 m2

Dhomat e gjumit:

8

Tualetet:

2

Kati:

2

Lloji:

Villa

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

337

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Shkozet, Shkozet

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin