Apartament 3+1+2+Post Parkimi ne Rezidencen Touch of the Sun! - Century 21 Albania
Përshkrim

Ne nje nga rezidencat e banimit me te kerkuara ne Tirane Touch Of The Sun shesim apartament 3+1.
Ndodhet ne katin e 2 banimi dhe ka nje siperfaqe neto prej 169 m2.
Vlen te theksohet qetesia qe mbizoteron ne kompleks dhe lokacioni mjaft i mire.
Organizohet ne soxhorno me dalje ne ballkon, kuzhine me vete, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 restroom.
Investimi eshte shume cilesor, qe nga termoizolimi fasades se jashtme qe kursen energjine elektrike, izolim akustik, dysheme me parket druri natyral, sistem chiller etj.
Kompleksi ofron super siguri, pishine, palester, salle lojrash, kinema, kend lojrash.
Shitet i mobiluar.
Ne cmime eshte i perfshire dhe nje post parkimi.
Per me shume informacione na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

186 m2

Sip. e brendshme:

186 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Kati:

2

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

225

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Touch of The Sun, Qendra Tregtare TEG

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin