SHITET TOKE+GODINE TEK VILA E ZOGUT! - Century 21 Albania
Përshkrim

Vila ndodhet prane zones Vila e Zogut, ka pamje nga deti dhe te qytetit, pozicionohet ne nje pike lidhese te rrugeve te ndryshme te qytetit.
Vila disponon siperfaqe totale te truallit 322m2, ku njolla e ndertimit eshte 145m2.
Ndertesa ka kohe qe nuk banohet dhe ka nevoje per rikostruktim/rindertim ose per investime te ndryshme biznesi ose rezidenciale.
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni !


Informacion
Sip. Totale:

322 m2

Sip. e brendshme:

145 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

Villa

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

167

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Vila e Zogut

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin