SHESIM VILE TRE KATESHE NE ZONEN E VORES - Century 21 Albania
Përshkrim

Shesim vile ne Picar shume prane autostrades. Vila eshte e ndare ne 3 kate, me siperfaqe kati 96m2 dhe siperfaqe truali 800m2. Eshte e mobiluar dhe aktualisht nuk banon njeri. Zona eshte qete, larg zhurmave dhe me ajer te paster. per me shume informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni agjentin imobiliar.


Informacion
Sip. Totale:

1100 m2

Sip. e brendshme:

290 m2

Dhomat e gjumit:

4

Tualetet:

3

Kati:

3

Lloji:

Villa

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

178

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Kashar

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin