KOMPLEKSI ARLIS "FARMACIA 10" , JAPIM ME QIRA APARTAMENT 1+1 - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet në Rrugën e Dibrës tek Farmacia 10.
Apartamenti me siperfaqe 50m2 , pozicionohet në katin e 5-të banim.
Organizimi: korridor , ambienti ndenjes dhe gatimi, 1 dhome gjumi, tualet.
Për informacion më të detajuar dhe vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni !


Informacion
Sip. Totale:

50 m2

Sip. e brendshme:

50 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

5

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Rented

Website Views:

218

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: arlis, farmacia 10, Rruga e Dibrës

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin