Apartament 1+1 + post parkimi per qira te Ambasador 2 ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartament 1+1 + post parkimi per qira te Ambasador 2 !
Prona lokalizohet prane Stadiumint Qemal Stafa ne katin e peste te Ambasador 2.
Organizohet ne sallon ndenje dhe ambient gatimi,nje dhomen gjumi nje tualet,lavanderi dhe verande.
Preferohen qiramarres tu huaj,cift,...jo me kafshe shtepiake.
Cmimi i apartamentit eshte neto dhe perfshin edhe nje post parkimi.

Per vizite nga afer me kontaktoni !!!


Informacion
Sip. Totale:

140 m2

Sip. e brendshme:

128 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

6

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

170

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Ambasador 2, Stadiumi Qemal Stafa

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin