PRANE STADIUMIT AIR ALBANIA, JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1 PER BANIM OSE ZYRA! - Century 21 Albania
Përshkrim

Jepet me qira Apartament 3+1+2 prane stadiumit Air Albania.
Organizohet ne dhomen ndenjes, ambienti i gatimit i vecuar, tre dhoma gjumi dy tualete dhe tre ballkone
Apartamenti ndodhet nder zonat me elitare ne Tirane ku prane ka shume fasilitete si institucione financiare, shteterore, supermarkete etj.
Mundesi per post parkimi. Cmimi neto. Apartamenti jepet dhe per ambient zyrash.
Per nje vizite ne prone mos hezitoni te me kontaktoni !


Informacion
Sip. Totale:

160 m2

Sip. e brendshme:

146 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

3

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

146

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Prane Stadiumit Air Albania, Stadiumi Qemal Stafa

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin