JEPET ME QIRA KAT VILE, 5+1+3 PRANE KODRES PRIFTIT!! - Century 21 Albania
Përshkrim

Prona ndodhet ne katin e pare te nje ndertese private dy kateshe me hyrje te vecuar.
Kjo prone ka nje siperfaqe prej 159m2.
Organizohet ne pese dhoma gjumi, nje ambient ndenjeje, nje ambient gatimi dhe tre tualete.

Prona ofron kapacitet pese deri ne shtate persona.


Per nje vizite ne kete prone apo me teper informacione ju lutem na kontaltoni tani!


Informacion
Sip. Totale:

159 m2

Sip. e brendshme:

159 m2

Dhomat e gjumit:

5

Tualetet:

3

Kati:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Rented

Website Views:

108

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Kodra e Priftit

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin