JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 TE RRUGA E BOGDANEVE!! - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje ndertimi te ri te mireadministruar.
Ky apartament ka nje siperfaqe prej 102m2.
Organizohet nje nje sallon ndenjeje, nje ambient gatimi, dy dhoma gjumi dhe dy tualete.
Ne perberjen e ketij apartamenti ndodhen dhe dy ballkone te medha.

Apartamenti ofrohet totalisht i arreduar.

Vendodhja e kesaj shume prane qendres dhe rrugeve kryesore e ben kete mundesi mjaft te mire per te banuar.

Per nje vizite ne kete prone apo me teper informacione ju lutem na kontaktoni tani.


Informacion
Sip. Totale:

102 m2

Sip. e brendshme:

102 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Kati:

6

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Rented

Website Views:

107

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga e Bogdaneve, Sheshi Skënderbej (Qendër)

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin