SHESIM VILE PRANE QYTETIT STUDENTI! - Century 21 Albania
Përshkrim

Shesim vile ne nje nder zonat rezidenciale te Tiranes, prane Qytetit Studenti.
Vila eshte 3- kateshe, ka nje siperfaqe turalli 290 m2 dhe 339 m2 ndertim.
Organizohet: Kati zero ne ambienti i dites + ambienti i gatimit.
Kati i pare organizohet ne, 3 dhoma gjumi dhe 2 tualete.
Kati i dyte organizohet : 3 dhoma gjumi 2 tualet.
Disponon nje oborr te gjelberuar.
Vila eshte e ndertuar vitet e fundit dhe eshte e gjitha e mobiluar duke ofruar mundesine e nje jetese shume komode.
Aktualisht vila eshte e dhene me qira.
Per me teper informacion na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

339 m2

Sip. e brendshme:

339 m2

Sip. Toke:

290 m2

Dhomat e gjumit:

6

Tualetet:

5

Dhomen e ndenjes:

3

Lloji:

Villa

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

169

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Liceu Artistik

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin