Apartament Luksoz 2+1 per qira te Ambasador3 !!! - Century 21 Albania
Përshkrim

Ne nje prej ndertimeve me cilesore ne kryeqytet,ne Rezidencen Ambasador 3 ofrojme per qira Apartamet 2+1.
Apartamenti ndodhet ne katin e 15 te godines duke ofrur nje pamje me mrekullueshme dhe relaksuese.
Organizohet ne nje sallon ndenje,dy dhoma gjumi,dy tualete dhe ballkoni.
Gjithashtu apartamenti eshte i pajisur me te gjithe setet e kuzhines.
.
Apartamenti lirohet me date 10.10.2022 ( pas kesaj date mundesohen vizitat ne prone )
Cmimi i apartamentit eshte neto.

LUXURY apartament 2+1 for rent at Air Albania Stadium Ambasador 3 Buildinng
Exellent location,pretigious Building,perfect wiew,very close to city center,just 5 min away from Tirana"s Lake and Park,close too shops are all the oportunities that property can offer to you to have the perfect acomodation. The apartament is fully completed.
Apartment is available on 10.10.2022.
For ather details you can contact us !!!


Informacion
Sip. Totale:

120 m2

Sip. e brendshme:

108 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

15

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Rented

Website Views:

258

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Ambasador 3, Rruga e Elbasanit

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin