VALA MAR RESIDENCE, SHITET VILE ME PISHINE - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet Vile dy kateshe me Pishine , Residenca Vala Mar
Vila ka siperfaqe totale ndertimi 300 m2 dhe siperfaqe parcele prej 446.2 m2. Organizohet ne 2 kate,
Dy ambiente ndenje , kuzhine ,kater dhoma gjumi , pese tualete nga te cilat dy jane ne ambientet jashte , Depo , Tre garderobe , Lavanderi, Oborri eshte me sistem vadites, pishine.
Vila eshte e pajisur me sistem kondicionimi Daikin, sistem me panele diellore.
Disponon poste parkimi.
Pranohet dhe me shkembime
Per me shume informacion, kontaktoni agjenten imobiliare.


Informacion
Sip. Totale:

446 m2

Sip. e brendshme:

300 m2

Dhomat e gjumit:

4

Tualetet:

3

Kati:

1

Lloji:

Villa

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

134

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Durres, Hamallaj

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin