SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE KOPSHTIT BOTANIK - Century 21 Albania
Përshkrim

Prona ndodhet ne katin e pare te nje ndertimi te ri prane kopshtit botanik. Organizohet ne ambjent ndenje, dhome gjumi, tualet dhe ballkon.
Per me shume informacion na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

66 m2

Sip. e brendshme:

66 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Sold

Website Views:

66

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Kopshti Botanik, Kopshti Botanik Zoologjik

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin