APARTAMENT 2+1+2 ME QIRA, MYSLYM SHYRI ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor ne zonen e Myslym Shyrit.
Organizohet nga nje dhome ndenje, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon dhe verande.

Cmimi 800 Euro.
Per nje vizite ne prone na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

99 m2

Sip. e brendshme:

99 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

99

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

55

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Myslym Shyri

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin