Shesim apartament Luksoz + Parkim tek Fiori di Bosco - Century 21 Albania
Përshkrim

Shesim Apartament 2+1 i arreduar ne menyre luksoze + Parkin tek kompleksi "Fiori Di Bosco". Me nje siperfaqje totale prej 106m2 apartamenti organizohet ne salon ndenje me dalje ne ballkon, kuzhine, dhome gjumi me tualet, tualet dite me dritare, dhome tjeter, ballkon me pamje te lire. Ndodhet ne katin e 9-te me orientim Jug/Lindje, me drite dhe ndricim natyral ne pjesen me te madhe te dites. I gjithe apartamenti eshte i investuar ne menyre cilesore, elektroshtepiaket BOSCH, home cinema system, sistem chiller qendror smart home, xhama tripleks, grila automatike, palester etj. Ne cmim perfshihet dhe nje post parkimi ne katin -1. DISPONON HIPOTEKE. Per me teper informacion ose nje vizite ne kete prone mos hezitoni te kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

106 m2

Sip. e brendshme:

94 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

9

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

2052

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Don Bosco

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin