SHITET APARTAMENT 1+1 TE "FUSHA E ALI DEMIT"!! - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne nje ndertim ekzistues.
Ky apartment ka nje siperfaqe prej 60m2.
Organizohet ne nje sallon ndenjeje, nje ambient gatimi, nje dhome gjumi dhe nje tualet.

Apartamenti shitet i mobiluar.

Vendodhja e kesaj prone e ben kete mundesi mjaft te mire per banim apo investim.

Prona disponon dokumentacionin e duhur hipotekor.


Per nje vizite ne kete prone apo me teper informacione ju lutem na kontaktoni tani!


Informacion
Sip. Totale:

60 m2

Sip. e brendshme:

60 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

5

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

324

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Fusha e Ali Demit, Ali Demi

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin