SHESIM VILE 2 KATESHE NE SHKOZET! - Century 21 Albania
Përshkrim

Shtepia ndodhet ne autostraden Durres-Tirane km 2 perballe karburant Kastratit. trualli ka nje siperfaqe totale prej 518 m2.
Kati i pare ka nje siperfaqe prej 136 m2 , 3.5 m lartesi i pershtatshem per biznes.
Kati i 2 banim, ka nje siperfaqe prej 185 m2.Organizohet nga tre dhoma gjumi dhe dy tualete .
Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor .

Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni !


Informacion
Sip. Totale:

518 m2

Sip. e brendshme:

136 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Kati:

2

Lloji:

Villa

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

180

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Shkozet

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin