SHESIM VILE NE VISHAJ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Vile per shitje ne Vishaj ne nje nga zonat me te bukura dhe te qeta dhe ka nje siperfaqe totale prej 2736 m2 vreshte dhe 413.7 m2 truall.
Ka nje investim shume te mire dhe eshte e pajisur me sistem kapot.
Organizohet nga dy kate ku kati i pare perbehet nga :korridori shperndares,salloni, tre dhoma gjumi, nje tualet.
Kati i dyte perbehet nga sallon+oxhak,1 banjo + verande.
Cilësia e ndërtimit sipas standarteve europiane: sistem kapot, dritare dopio-xham etj.
Kjo prone eshte e pajisur dokumentacion te rregullt hipotekor.
Per nje vizite ne kete prone apo me teper informacione na kontaktoni tani!


Informacion
Sip. Totale:

2320 m2

Sip. e brendshme:

138 m2

Sip. Toke:

414 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Kati:

2

Lloji:

Villa

Statusi:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

132

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Vishaj

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin