Jepet me qira ambient ne zonen e Don Boskos - Century 21 Albania
Përshkrim

Jepet me qira ambjent ne zonen e Don Boskos, shume mire e shfrytezueshme per aktivitete te ndryshme.

Ambienti eshte me fasad xhami ku ju ndihmon ne reklamimin e biznesit tuaj, ndodhet ne nje kompleks te ri dhe eshte lehtesisht e aksesueshme.
Siperfaqja e tij prej 35 m2 organizohet ne ambjent open space dhe mund te behet lehtesisht e pershtatshme dhe per ambiente te tjera, Gjithashtu disponon dhe nje tualet.
Cmimi i ambientit jepet neto.
Ambienti aktualisht eshte i dhene me qera dhe lirohet ne daten 1 Tetor.

Per nje vizite ne prone me kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

35 m2

Sip. e brendshme:

35 m2

Tualetet:

1

Lloji:

Commercial

Statusi:

New

Availability:

Withdrawn

Website Views:

69

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Don Bosco

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin