JEPET ME QIRA 1+1+STUDIO NE ZONEN ISH-NENSHIRAKU! - Century 21 Albania
Përshkrim

Jepet me qera apartament 1+1+studio në zonën e Ish Neshirakut me sipërfaqe neto 80 m2.
Në një nga fushat më të kërkuara të momentit për zhvillimin e aktiviteteve të biznesit dhe për jetesë.
Zona ofron te gjitha sherbimet per nje jetese komode, me nje pozicion shume te mire, prane nje rrjeti te mire institucionesh arsimore, mjekesore, sociale dhe tregtare.
Një pikë që ka një rrjet rrugor të zhvilluar, me akses të shpejtë në zonat më elitare të kryeqytetit.
Apartamenti ndodhet ne nje pallat te vitit 2001, ne katin e 6 pa ashensor.
Organizohet nga nje korridor qe ndan sallonin, kuzhinen e vecuar, dhome gjumi, studio, banjo me dritare.

(Preferohen klienta familjare/cift ose persona ne mardhenje pune, JO STUDENTA)

Për një vizitë në pronë, ju lutemi na kontaktoni


Informacion
Sip. Totale:

80 m2

Sip. e brendshme:

80 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Kati:

6

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Terhequr nga pronari

Website Views:

307

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: 21 Dhjetori

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin