SHITET 1+1+STUDIO NE ZONEN E ISH NENSHIRAKU! - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet apartament 1+1+studio ne zonen e Ish Neshirakut, me siperfaqe neto 80 m2.
Ne nje nga zonat me te kerkuara te momentit per zhvillimet e aktiviteteve te biznesit dhe per te jetuar .
Zonat te ofron te gjitha sherbimet per nje jetese sa me komode,me nje vendodhje shume te mire, prane nje rrjeti te mirefillte institucionesh arsimore, mjeksore, shoqerore dhe tregetare.
Nje pike qe ka nje rrjet te zhvilluar rrugore , me akses te shpejte ne zonat me elitare te kryeqytetit.
Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te vitit 2001 ,ne katin e 6 te tij pa ashensor.
Organizohet nga nje korridor qe ben shperndarjen ne ambientin e ndenjies , kuzhine e vecuar , dhome gjumi, studio , tualet me dritare.

Disponon certifikate pronesie.

Per nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

80 m2

Sip. e brendshme:

80 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

6

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

324

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: 21 Dhjetori

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin