Shesim Njesi prane Sheshit Wilson - Century 21 Albania
Përshkrim

Shesim Njesi prane Sheshit Wilson. Prona ndodhet midis Sheshit Wilson dhe Liqenit te Tiranes ne Rrugen Sami Frasheri. Disponon nje siperfaqe totale prej 700m2. Aktualisht i dhene me qera me kontrat qira 5+5 nje biznesi mjaft te konsoliduar. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone jeni te mirepritur te na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

700 m2

Sip. e brendshme:

700 m2

Lloji:

Commercial

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

90

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga Sami Frasheri, Sheshi Willson

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin