SHITET OSE JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI NE QENDER TE DURRESIT - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet ose jepet me qera ambjent biznesi ne qender te Durresit.
Ambienti ka nje siperfaqe totale 106 m2 dhe organizohet ne nje dhom te madhe dhe dy te vogla qe mund ti heqesh pasi jan prej gipsi dhe dy banjo te ndara dhe me dush.
Ambienti ndodhet ne katin e dyte dhe eshte ne nje nga zonat me te frekuentuara te Durresit ne qender gje qe i jep mundesi te ndryshme biznesi.
CMIMI PER QIRAN ESHTE 600€ NE MUAJ.
Disponon dokumentacjon te rregullt.
Per me shume informacione ose vizite ne prone na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

106 m2

Sip. e brendshme:

106 m2

Tualetet:

2

Kati:

2

Lloji:

Commercial

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

52

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Qendra e Durrësit

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin