Apartament 2+1 prane Harry Fultz - Century 21 Albania
Përshkrim

Shesim apartament 2+1 prane shkolles Harry Fultz. Apartamenti disponon nje siperfaqe totale prej 92.6m2 nga te cilat 78m2 jane pjese e siperfaqes se brendeshme. Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati 9 katesh i ndertuar ne vitin 2018. Organizohet ne nje Sallon ndenje bashke me kendin e gatimit dhe te ngrenies, nje korridor qe ben shperndarjen e ambienteve te apartamentit, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 2 ballkone. Orientimi teper favorizues Veri-Perendim ben te mundur qe apartamenti te kete ndricim natyral gjate pjeses me te madhe te dites. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone jeni te mirepritur te na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

93 m2

Sip. e brendshme:

93 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Kati:

4

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

161

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Ish Stacioni i Trenit

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin