VILE PER SHITJE NE SHKALLNUR ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet vile ne Shkallnur, 300 metra mbi nivelin e detit.
Vila eshte e organizuar ne:
Kati 1: Salla e ndenjes me pamje panoramike , 1 dhome gatimi e vecuar dhe 1 tualet.
Kati 2: Korridor i cili ben shperndarjen e hapesirave, 3 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon.
Secili prej kateve ka siperfaqje 75m2. Oborri me siperfaqje 400m2 disponon kopesht te gjelberuar dhe hapesire parkimi.
Zona eshte teper e qete dhe ofron nje pamje fantastike te detit dhe zones se plepave.
Vila disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Per me teper informacione ose vizite ne prone na kontakoni !


Informacion
Sip. Totale:

150 m2

Sip. e brendshme:

75 m2

Sip. Toke:

400 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

2

Lloji:

Villa

Statusi:

Used

Availability:

Reserved

Website Views:

720

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Shkallnur, Shkallnur

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin