SHESIM RESORT ME 5 YJE NE KARPEN, KAVAJE! - Century 21 Albania
Përshkrim

Shesim resort me 5 yje ne Karpen, Kavaje!

Resorti organizohet ne dy objekte.
Objekt i pare:
▪️1350 m2 tuall
▪️4000 m2 ndertim
▪️48 dhoma
▪️Bar ne tarrace 330 m2
▪️Restorant kati 0, 500 m2
▪️Recepsion
▪️Pishine me uje te ngrohte, kati -1
▪️2 sauna ne dy dhoma te ndryshme
▪️2 Dhoma masazhi
▪️Palester e kompletuar
▪️Zyra
▪️Dhome hekurosje
▪️Dhome frigoriferike
▪️Dhome mjeku
▪️Pishine e jashtme
▪️Objekti ka komunikim shkalle dhe ashensor ne 6 kate + tarrace kati 7

Objekt i dyte:
▪️1500 m2 truall
▪️2000 m2 ndertim
▪️56 dhoma ne 4 kate
▪️Apartament 2+1+2 100 m2 + verande 130 m2 ne katin 5
▪️Komunikimi neper kate me shkalle dhe ashensor

▪️Prane detit disponon nje toke 1000 m2 per beach bar, e mbjellur me palma, 140 shezllone dhe 100 cadra plazhi.

Kjo prone eshte nje mundesi fantastike investimi dhe aktualisht eshte e dhene me qira.
Per me shume informacion ose nje vizite ne prone, mund te kontaktoni agjentin e prones!


Informacion
Sip. Totale:

6000 m2

Sip. e brendshme:

6000 m2

Dhomat e gjumit:

104

Tualetet:

107

Kati:

5

Lloji:

Hotel

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

71

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Kavajë

Qyteti: Kavajë


Kontakto Agjentin