JEPET ME QERA APARTAMENT NE RRUGEN E KAVAJES ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Jepet me qera apartament 2+1 ne rrugen e Kavajes prane qendres. Apartamenti eshte ne katin e tete ne nje pallat te ri te mireadministruar. Apartamenti organizohjet me dy dhoma gjumi nje ballkon nje sallon dhe dy tualete.


Informacion
Sip. e brendshme:

90 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

8

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Rented

Website Views:

219

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga e Kavajës

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin