Japim ndertese 4 kateshe me qira ne Don Bosko - Century 21 Albania
Përshkrim

Ne Don Bosko jepet me qira nje godine e ndare ne apartamente e cila perdoret per AirBnB.
Ndertesa eshte me 5 kate. Siperfaqe totale prej 700 m2. Ku kati zero eshte komerciale e dhene per biznes.
Kati i pare eshte i ndare ne 1 garsoniere e mobiluar dhe nje ambjent open space bosh 90 m2.
Kati i dyte eshte i ndare ne 4 garsoniere te mobiluara.
Kati i trete eshte nje apartament 3+1+2+ballkon e cila eshte 173 m2.
Kati i katert eshte i ndare ne 2 apartamente 1+1 te mobiluara nga 83 m2.
Mundesi parkimi deri ne 5 makina. Cmimi nuk perfshin tatimin ne burim.
Godina ka dhe vendin e ashensorit.
Ndodhet ne rruge kryesore.

Per me shume informacion apo nje vizite ne prone, na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

700 m2

Sip. e brendshme:

700 m2

Dhomat e gjumit:

9

Tualetet:

11

Kati:

4

Lloji:

Commercial

Statusi:

New

Availability:

Withdrawn

Website Views:

151

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Don Bosco

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin