SHITET TOKE ME LEJE ZHVILLIMI, TE MIRATUAR PER OBJEKT KOMERCIAL + PARKING NE SHKOZE! - Century 21 Albania
Përshkrim

Toka ka nje siperfaqe prej 1770m2.

Koeficenti i shfrytezimit eshte 30%.

Kjo prone e eshte me leje zhvillimi te miratuar per ambient komercial nje deri ne dy kate ndertim si dhe parking deri ne 22 automjete.


Vendodhja e kesaj prone, lehtesisht e aksesueshme, e ben kete munesi mjaft te mire per investim.

Per nje vizite ne kete prone apo me teper informacione ju lutem kontaktoni tani!


Informacion
Sip. Totale:

1770 m2

Sip. e brendshme:

1770 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Kati:

1

Lloji:

Commercial Land

Statusi:

In project

Availability:

Available

Website Views:

60

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Shkozë

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin