SHITET VILE-DUPLEKS ME PISHINE NE QERRET! - Century 21 Albania
Përshkrim

Vila disponon 148m2 total, siperfaqje e cila eshte e shfrytezuar ne dy kate: Siperfaqje e katit perdhe e organizuar ne salle ndenje me aneks kuzhine, dhome gjumi, tualet, verande, pishine dhe post parkimi privat per dy automjete; Siperfaqja e katit te pare e organizuar ne tre dhoma gjumi, dy tualete dhe tre ballkone. Vilat jane ndertim i fundvitit 2022, te projektuara me arkitekt, cilesi ndertimi antisizmik dhe punime cilesore. Vilat jane ne fazen fillestare te ndertimit dhe jane projektuar te kene perfunduar brenda vitit 2023. Pjese te nje kompleksi vilash rezidenciale me siguri te larte 24/7, post parkimi individual per secilen vile, rrethuar nga qetesia dhe gjelberimi dhe vetem 400m nga bregdeti i Qerretit, zone tashme preferenciale dhe me prespektive per turizem. Per me shume informacion apo nje vizite nga afer ju ftojme te kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

148 m2

Sip. e brendshme:

135 m2

Dhomat e gjumit:

4

Tualetet:

2

Kati:

2

Lloji:

Villa

Statusi:

Under Construction

Availability:

Available

Website Views:

73

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Qerret, Qerret

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin