SHITET AMBIENT KOMERCIAL TE QENDRA TREGTARE "ATC " - Century 21 Albania
Përshkrim

Century 21 Future ofron per shitje ambient komercial prane qendres tregtare ATC ,kati 1 .
Vendndodhja ne afersi me rruge kryesore si dhe me nje popullaritet te larte residencial, perben nje mundesi shume te mire per shfrytezimin e prones per aktivitete te ndryshme biznesi,
ambjenti ka nje siperfaqe prej 421 m2 .

Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone mund te na kontaktoni ose te paraqiteni prane zyres tone :Rruga "Qemal Dracini" Sheshi. "Demokracia" .


Informacion
Sip. Totale:

421 m2

Sip. e brendshme:

421 m2

Kati:

1

Lloji:

Commercial

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

189

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Xhabije

Qyteti: Shkodër


Kontakto Agjentin