SHITET VILE PRANE SHKOZES! - Century 21 Albania
Përshkrim

Vila ka nje siperfaqe toke prej 470m2.

Ne kete siperfaqe toke ndodhet objekti (vile) me dy kate.

Kati i pare ka nje siperfaqe prej 124m2, organizohet ne nje sallon ndenjeje, nje ambient gatimi dy dhoma gjumi dhe nje tualet.
Kati i dyte ka nje siperfaqe prej 124m2, organizohet ne nje sallon ndenjeje, nje ambient gatimi e vete, nje dhome gjumi, dy tualete, dhe nje lavanderi.
Ne perberjen e kesaj vile ndodhen dhe nje verande e madhe.

Per ndertimin e kesaj vile jane perdorur materialet me cilesore ne treg.

Vendodhja e kasaj ofron te gjitha facilitetet per nje jetese komode, te qete dhe ne ajer te paster.

Prane kesaj vile ka mundesi zgjerimi ne dy toka kufitare, ne 300m2, dhe ne 900m2, me intensitet toke 1.5, dhe cmim 150 euro/m2.Per nje vizite ne kete prone apo me teper informacione ju lutem na kontaktoni tani.


Informacion
Sip. Totale:

230 m2

Sip. e brendshme:

238 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

3

Kati:

2

Lloji:

Villa

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

283

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Shkozë

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin