JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 TE RRUGA E BOGDANEVE! - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje ndertimi te ri te mireadministruar.

Ky apartament ka nje siperfaqe prej 107m2.
Organizohet ne nje ambient ndenjeje, nje ambient gatimi, dy dhoma gjumi dhe dy tualete.
Ne perberjen e ketij apartamenti ndodhet dhe nje ballkon.

Apartamenti ofrohet totalisht i arreduar.

Vendodhja e ketij apartmanti, vetem pese minuta nga qendra e Tiranes, ofron te gjitha mundesite per nje jetese mjaft komode.

Per nje vizite ne kete prone apo me teper informacione ju lutem na kontaktoni tani!


Informacion
Sip. Totale:

107 m2

Sip. e brendshme:

107 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Kati:

7

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

72

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Rruga e Bogdaneve, Rruga e Durrësit

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin