SHITET TOKE, ME LEJE ZHVILLIMI, TE MIRATUAR PER NDERTIM VILASH, NE PERIFERI TE TIRANES!! - Century 21 Albania
Përshkrim

Toka ka nje siperfaqe totale prej 4900m2 dhe ndodhet prane rruges kryesore.

Kjo toke ka miratim leje ndertimi per kompleks rezidencial vilash, me dy kate banimi, me pishina si dhe mure rrethues.

Treguesit e zhvillimit:

Siperfaqe totale ................................... 4900m2

Koeficenti i shfrytezimit................ ........ 14%

Intensiteti i ndertimit...............................0.3

Lartesia maksimale e struktures..............9m

Siperfaqe e gjelbert.................................1639m2

Lokacioni e kesaj prone e ben kete mundesi mjaft te mire per investim.

Per nje vizite ne kete prone apo me teper informacione ju lutem na kontaktoni tani!


Informacion
Sip. Totale:

4900 m2

Sip. e brendshme:

4900 m2

Sip. Toke:

4900 m2

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

Land

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

140

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Baldushk, Baldushk

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin