APARTAMENT 2+1 ME VERANDE PER QIRA TEK LIQENI I THATE ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne katin e fundit te pallatit, me pamje shume te bukur nga Liqeni i Thate dhe Liqeni Tiranes.

100m2 siperfaqe brendshme dhe 72 m2 veranda .

Organizohet ne kuzhine gatimi ne vete, sallon ndenje me dalje ne verande, dhome gjumi matrimoniale po ashtu me dalje ne verande, dhome gjumi e dyte dhe tualet.

Per me shume info, jeni te lutur te me kontaktoni !


Informacion
Sip. Totale:

174 m2

Sip. e brendshme:

100 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

5

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

193

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga Hamdi Sina, Kopshti Botanik Zoologjik

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin