APARTAMENT ME QERA 1+1 TEK RRUGA E DIBRES, PERBALL KOMPLEKSIT HALILI - Century 21 Albania
Përshkrim

Jepet me qera apartament 1+1 tek Rruga e Dibres, perball kompleksit Halili.
Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje palalti te ri me ashensor.
Siperfaqe 78m2.
Organizohet nga nje ambient ndenje dhe gatimi i perbashket, nje dhome gjumi me dy krevate tek, nje tualet dhe nje ballkon.
Mundesi parkimi.

Preferohen te huaj.

Per me shume informacion apo nje vizite ne prone ju lutemi te na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

70 m2

Sip. e brendshme:

78 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Kati:

3

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

124

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Perball Kompleksit Halili, Rruga e Dibrës

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin