OKAZION!! SHITET 136m2 APARTAMENT 3+1+3T I MOBILUAR TEK SHKEMBI KAVAJES! - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me siperfaqe totale 136m2.
Organizohet nga koridor qe ben shperndarjen e ambienteve ne soxhornon e bollshme, kuzhinen e vecuar, 3 dhoma gjumi, 3 tualete dhe 3 ballkone.
Ka orjentim Lindje-Jug-Perendim.
Apartamenti disponon certifikate pronesie dhe eshte i gatshem per shitje.
Per me shume info apo per nje vizite ne prone na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

136 m2

Sip. e brendshme:

129 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

3

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

3

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

1321

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Shkembi i Kavajes, Shkëmbi I Kavajës

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin